Rolf Hanson färgetsning

Rolf Hanson färgetsning
Rolf Hanson färgetsning

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

HANSON, Rolf (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 17/45, 115x96 cm bladstorlek 136x116 cm

Zustandsbeschreibung

286998

2015-01-14