Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
HANSON, Rolf (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 17/45, 115x96 cm bladstorlek 136x116 cm
Zustandsbeschreibung
286998
2015-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner