Angelica Wiik färglitografi
2015-01-11
287009
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 58x42 cm