Lennart Aschenbrenner litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): Citrus, 1990, signerad och numrerad Aschenbrenner 74/150, färglitografi från 6 stenar tryckt på BFK Rives, 50x65 cm, litteratur: Aschenbrenner samlad grafik 1965-2012, verknummer 116

287029

2015-01-11