Barbro Andersson monotyper

Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper
Barbro Andersson monotyper

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Barbro (född 1948): (2) " Orkidé Japan", signerad och daterad Barbro Andersson 1998, monotyper, 60x55 cm

287030

2015-01-11