Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERSSON, Barbro (född 1948): (2) " Orkidé Japan", signerad och daterad Barbro Andersson 1998, monotyper, 60x55 cm
287030
2015-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här