Jim Dine färglitografi

Jim Dine färglitografi
Jim Dine färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

DINE, Jim (född 1935): The New Year´s Tree, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och daterad Dine 1985, 13/400, färglitografi, 60x50 cm (bladstorlek 89x63 cm)

287044

2015-01-12