Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DETTHOW, Eric (1888-1952): Kubistisk kvinna i profil, signerad E Detthow, olja på duk uppfodrad på pannå, 70x55 cm
Ytslitage
287056
2015-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här