Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med rullklaff, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 113, 109x55 cm, nycklar finns
Fanerbortfall, sprickor, nyckel finns att hämta i utlämningen.
287059
2015-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här