Sektretär i Louis XV-stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, valnötsfanér, ovandel med genombruten gallerkant, dekorelement i mässing, skrivskiva i grönt skinn, höjd 93, 70x94 cm
Maskstungen, skador och slitage
287063
2015-01-12