Sektretär i Louis XV-stil

Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil
Sektretär i Louis XV-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, valnötsfanér, ovandel med genombruten gallerkant, dekorelement i mässing, skrivskiva i grönt skinn, höjd 93, 70x94 cm

Maskstungen, skador och slitage

287063

2015-01-12