Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, omkring 1900, rokokostil, valnöt, skiva med intarsia, invändigt med lådor och sybehör, höjd 80, diameter 55 cm
Slitage och skador
287066
2015-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här