Soffbord jakaranda

Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1970-tal, jakarandafanér, brännmärkt HBM Möbler, benavslut i mässing, höjd 47, 139x85 cm

Slitage

287067

2015-01-12