Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 2 delat, 1700-tal, furu, invändigt med hyllplan, gångjärn i smide, förgyllda nyckelbrickor, överdel med belysning, höjd 188, 47x107 cm
Slitage, renoverat och kompletterat
287069
2015-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här