Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2 delat, 1700-tal, furu, invändigt med hyllplan, gångjärn i smide, förgyllda nyckelbrickor, överdel med belysning, höjd 188, 47x107 cm

Slitage, renoverat och kompletterat

287069

2015-01-12