Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

8 200 SEK

15 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor, delvis svärtat trä, höjd 208, 200x77 cm, nyckel finns

Sprickor, skador, nyckel finns att avhämta i Utlämningen, mhyllplan finns

287070

2015-01-12