Klubbat för:
8 200 SEK
15 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor, delvis svärtat trä, höjd 208, 200x77 cm, nyckel finns
Sprickor, skador, nyckel finns att avhämta i Utlämningen, mhyllplan finns
287070
2015-01-12