Vas stengods

Vas stengods
Vas stengods
Vas stengods
Vas stengods
Vas stengods
Vas stengods
Vas stengods
Vas stengods

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

VAS, stengods, 1900-talets andra hälft, signerad Annie Stålkrantz, höjd 19 cm

287073

2015-01-12