Curt Clemens litografier i mapp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLEMENS, Curt (1911-1947):Porträttserie, 15+1, signerade Curt Clemens, litografier, 46x34 cm

Gulander

287078

2015-01-12