Gustav Rudberg oljemålning
2015-01-12
287079
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001):"Spanskt landskap", signerad Rudberg, daterad a tergo 1973, olja på duk uppfäst på pannå, 24x46 cm