Oskar Bergman gouache

Oskar Bergman gouache
Oskar Bergman gouache
Oskar Bergman gouache
Oskar Bergman gouache

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGMAN, Oskar, (1879-1963): "Grind vid Fullerö", signerad och daterad Oskar Bergman 1956, gouache, 27x37 cm

287083

2015-01-12