Birgitte Coudrain akvarell

Birgitte Coudrain akvarell
Birgitte Coudrain akvarell
Birgitte Coudrain akvarell
Birgitte Coudrain akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COUDRAIN, Birgitte (född 1934): Komposition, signerad Coudrain Juin -60, akvarell, 17x22,5 cm

287092

2015-01-12