Byrå Louis seize-stil

Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil
Byrå Louis seize-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Louis seize-stil, höjd 74, 69x36 cm, nyckel finns

Spräckt och lagad skiva, fanerskador, skador, nyckel finns att hämta på utlämningen

287096

2015-01-12