Baljfåtöljer empirestil

Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, empirestil, mahogny, dekor av lejonmaskaroner, svarvade ben, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, tyget har släppt något

287099

2015-01-12