Roualt

Roualt
Roualt
Roualt
Roualt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROUAULT, Georges (1871-1958): Les trois Clowns, färglitografi, ca 1925, signerad i trycket, tryckt av Auguste Clot, Paris, 58x45,5 cm, oramad
LITTERATUR: Chapon-Rouault 150, Wofsy 83

287108

2015-01-30