Axel Olsson "Ögat som vakar"

Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson
Axel Olsson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Ögat som vakar, 1981, portfölj med 3 färggravyrer, bok och kassettband med poem av Maria Wine, bladen signerade och numrerade Axel Olson 129/280, 26,5x34, utgivare GKM Siwert Bergström, Malmö

287111

2015-01-12