Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv från Oxford, olja på duk, ca 41x55 cm
Dubblerad, dukskador
287126
2015-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här