KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA

KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA
KANDELABER LJUSSTAKE LYKTA

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABER, för 3 ljus samt 1 sparljus, LJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft, smide, LYKTA, 1800-tal, smide, genombruten dekor, höjd 23-63 cm

Lyktan med senare el, bruksslitage

287131

2015-01-13