Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KANDELABER, för 3 ljus samt 1 sparljus, LJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft, smide, LYKTA, 1800-tal, smide, genombruten dekor, höjd 23-63 cm
Lyktan med senare el, bruksslitage
287131
2015-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här