Bordslampa 1930/40-tal

Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal
Bordslampa 1930/40-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, möjligen Böhlmark, träfot samt skärm i glas och mässing, höjd 52 cm

Bruksslitage

287137

2015-01-13