Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Danmark, rostrött läder, sitthöjd 46, höjd 104 cm
Slitage, armstöd med sprickor
287152
2015-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här