Öronlappsfåtölj i läder

Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder
Öronlappsfåtölj i läder

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Danmark, rostrött läder, sitthöjd 46, höjd 104 cm

Slitage, armstöd med sprickor

287152

2015-01-13