Omega armbandsur i 18 k

Omega armbandsur i 18 k
Omega armbandsur i 18 k
Omega armbandsur i 18 k
Omega armbandsur i 18 k

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 14 k guld, Seamaster De Ville, 1960/70-tal, automatiskt urverk, datum, plexiglas, diameter 34 mm

Tavla med skador, något lös glasring

287170

2015-01-13