Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 493/500, färglitografi, 24x30 cm
Zustandsbeschreibung
287172
2015-01-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner