Axel Olsson litografi

Axel Olsson litografi
Axel Olsson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 493/500, färglitografi, 24x30 cm

Zustandsbeschreibung

287172

2015-01-15