KA Pehrson

KA Pehrson
KA Pehrson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotisk fågel, signerad och daterad K.A Pehrson -86 färglitografi, 116/385, ca 38x46 cm

287194

2015-01-13