Ulf Trotzig
2015-01-14
287204
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i blått, signerad Trotzig, 42/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm