Ulf Trotzig

Ulf Trotzig
Ulf Trotzig

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i grönt, signerad Trotzig, 41/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm

287206

2015-01-14