Ulf Olausson olja

Ulf Olausson olja
Ulf Olausson olja
Ulf Olausson olja
Ulf Olausson olja
Ulf Olausson olja
Ulf Olausson olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLAUSSON, Ulf (född 1935): Skymning, signerad Ulf Olausson, olja på duk, 88x105 cm

287216

2015-01-14