Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATSALSBORD, STOLAR, 6 st, Danmark, 1900-talets mitt, teak, stolarna klädda i svart skinn, bordets höjd 72, 80x125, inklusive utvikbar skiva 175 cm.
Mindre slitage, stolarna nyklädda
287218
2015-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här