Klubbat för:
1 800 SEK
1 200 SEK
BORD, 1800-talets slut, stomme i ek, bordsskiva i form av schackbräde, pjäser medföljer, höjd ca 74, 45x45 cm
Bruksslitage, skiva med ytskador
287224
2015-01-13