Bord 1800-talets slut

Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

BORD, 1800-talets slut, stomme i ek, bordsskiva i form av schackbräde, pjäser medföljer, höjd ca 74, 45x45 cm

Bruksslitage, skiva med ytskador

287224

2015-01-13