David Söderholm akvarell

David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÖDERHOLM, David (1883-1961): "Gammal pil", signerad ocg daterad David Söderholm 1950, akvarell, 47x66 cm

287225

2015-01-13