Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Venedig, otydligt signerad, olja på duk, 50x69 cm
287228
2015-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här