N Tellbrandt oljemålning

N Tellbrandt oljemålning
N Tellbrandt oljemålning
N Tellbrandt oljemålning
N Tellbrandt oljemålning
N Tellbrandt oljemålning
N Tellbrandt oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TELLBRANDT, N (1900-tal): Vinterlandskap, signerad N Tellbrandt -92, olja på duk, 74x92 cm