Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUNDSTRÖM, Harriet (1872-1961): "Ladugård på Sandhamn", monogramsignerad HS -04, olja på duk, 60x90 cm
Duklagning, smärre ytskador
287236
2015-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här