Harriet Sundström oljemålning

Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning
Harriet Sundström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNDSTRÖM, Harriet (1872-1961): "Ladugård på Sandhamn", monogramsignerad HS -04, olja på duk, 60x90 cm

Duklagning, smärre ytskador

287236

2015-01-14