Fåtöljer 1960-tal
2015-01-14
287239
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, bok, stoppade dynor, sitthöjd ca 40 cm
Ytskador