Sven-Arne Hökenström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (samtida): Cirkus Solei, signerad Höken, olja på duk, 40x33 cm

287245

2015-01-14