Peter Freudenthal

Peter Freudenthal
Peter Freudenthal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad 1991, 15/80, färgserigrafi, bladmått 56x49 cm

Smärre hanteringsveck

287262

2015-01-15