Lars Stenstad triptyk

Lars Stenstad triptyk
Lars Stenstad triptyk
Lars Stenstad triptyk
Lars Stenstad triptyk
Lars Stenstad triptyk
Lars Stenstad triptyk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENSTAD Lars (född 1921): "Skuggspel I-III" (triptyk), signerade Lars Stenstad, ea 2/12, färglitografier, rammått 102x72 cm

287270

2015-01-15