KA Pehrson
2015-01-15
287282
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): (3) Exotiska växter och djur, signerad och daterade K.A Pehrson, numrerade, färglitografi, bildmått ca 20x29 cm vardera
Gulnader