KA Pehrson

KA Pehrson
KA Pehrson
KA Pehrson
KA Pehrson
KA Pehrson
KA Pehrson

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): (3) Exotiska växter och djur, signerad och daterade K.A Pehrson, numrerade, färglitografi, bildmått ca 20x29 cm vardera

Gulnader

287282

2015-01-15