Christian Fredrik Swensson oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Strandmotiv med segelbåt, signerad och daterad C.F. Swensson -91, olja på duk, 35x25 cm

Smärre dukskada

287291

2015-01-14