John Arsenius oljemålning

John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ARSENIUS, John ( 1818-1903): Interiör, signerad och daterad John Arsenius 1857, olja på pannå, 24x19 cm

287292

2015-01-14