Olaf Gulbrandsen oljemålning

Olaf Gulbrandsen oljemålning
Olaf Gulbrandsen oljemålning
Olaf Gulbrandsen oljemålning
Olaf Gulbrandsen oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GULBRANDSEN, Olaf (Norge, 1873-1958): Fartygsporträtt, signerad och daterad Olaf Gulbrandsen 1916, olja på pannå, 20x36 cm

Färgbortfall, fläckar

287293

2015-01-14