R Mattson oljemålning

R Mattson oljemålning
R Mattson oljemålning
R Mattson oljemålning
R Mattson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTSON, R (född omkring 1895, verksam i Stettin): Fartygsporträtt av Bodia, signerad a tergo R Mattson Stettin, akvarell, 32x50,5 cm

287294

2015-01-14