Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, mässing, sannolikt Danmark, märkta undertill LOT RLB 1964, 7 st ljuspunkter vardera, ombyggda från patronhylsor, höjd (stomme) 63 cm
Smärre bruksslitage
287297
2015-01-14