Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Porträtt av D.O Bell, etsning, monogramsignerad C.L 15,5x11,5 cm

287302

2015-01-15